100 Mystery Buttons 

100 Mystery Buttons Mystery serisi, bulmaca çözmeyi içeren eğlenceli ve heyecan verici bir oyundur.

  1. 100 Mystery Buttons 
  2. 100 Mystery Buttons 

En popüler versiyonlardan biri, oynaması en basit ama yine de çok zevkli bir oyun olan 100 Button Mystery’dir.

Bu oyunu kendi eğlenceniz için veya bir partinin parçası olarak almayı düşünüyorsanız, önceden bilmeniz gereken bazı şeyler var.

Bu ipuçları, oyunu oynarken en iyi zamana sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

Bu oyun hakkında hatırlamanız gereken en önemli şeylerden biri, oynamak için herhangi bir mantığa veya beceriye ihtiyaç duymamasıdır.

Aslında tek yapmanız gereken doğru düğmelere tıklamak ve hiçbirini kaçırmamak.

Bu, herhangi bir mantıksal problemi çözmeyeceğiniz anlamına gelir. Bu basit kural sayesinde bir çocuk bile bu oyunu rahatlıkla oynayabilir.

Mystic Pillars Hileli Apk

100 gizemli butondan kaçmaya çalışırken aklınızda bulundurmanız gereken bir diğer şey ise kolay kontrolleri. Tüm oyun, yön tuşları ve fare düğmelerinin kullanımıyla çalışır. Bu, fazladan fare düğmeleri kullanmanıza veya hatta sağ tıklamanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Belirli bir seviyeden başarılı bir şekilde kaçmak için tek yapmanız gereken ekrandaki doğru butona tıklamanız.

100 Mystery Buttons 
100 Mystery Buttons

100 Mystery Buttons 

Ek olarak, 100 düğmeyi yenmenin o kadar da zor olmadığını da bilmelisiniz. Tek yapmanız gereken seviyeyi bitirmek için doğru çözümü bulmak. Ancak bu oyunun diğer benzer flash oyunlara göre daha fazla konsantrasyon gerektirdiğini unutmamalısınız. Bu, 100 gizemli düğmeyi bulmaya çalışmak için çok fazla zaman harcamamanız gerektiği anlamına gelir, çünkü bu sadece sizin için gerçekten zor olacaktır. Bunun yerine, seviyeyi tamamlamak için fare düğmelerini akıllıca kullanmaya odaklanın.

100 Mystery Buttons 
100 Mystery Buttons 

Son olarak, 100 gizemli düğmenin sadece bir flash oyun olmadığını da bilmelisiniz. Bu, bu oyunda başarılı bir şekilde ustalaşmak için doğru oyun becerilerine sahip olduğunuzdan emin olmanız gerektiği anlamına gelir. Aksi takdirde, bu süper eğlenceli oyunu oynamaktan kaçınmalısınız çünkü size eğlence sağlamak yerine sadece size çok fazla sorun çıkaracaktır.

Bunlar, 100 gizemli düğmeden nasıl kurtulacağınızı bulmaya çalışırken aklınızda bulundurmanız gereken şeylerden sadece birkaçı. Her durumda, bu eğlenceli bir oyundur. Ancak, her zaman son derece dikkatli hareket ettiğinizden emin olmanız gerekir. Bu, her seviyedeki tüm düğmeleri bulmak için zaman ayırmayı her zaman hatırlamanız gerektiği anlamına gelir. Her seviyedeki en rastgele 100 düğmeyi bulmakla ilgili olmadığını unutmayın.

 

bedava lig tv izleme programı

Array
Share 100 Mystery Buttons apk indir 1.4
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir